Hakkımızda

Firmamız 2008 yılında İzmir şehrinde kurulmuştur ve sizlere en kaliteli hammaddelerle hizmet etmekten onur duyuyoruz. Firmamız Işıkkent mevkiinde 2000 m2 açık alan, 750 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır.

Ne Üretiyoruz

Alkolsüz içecekler endüstrisinde; tüketiciler yüksek kaliteli ürünler ve standart ürün yapabilecek güvenilir firmalar aramaktadırlar. Sıcak çikolatalar ( ruby, beyaz, sütlü, bitter ), salepler, mochalar, smoothieler, milkshakeler, meyve püreleri, kahve ve kokteyl şurupları, dekor soslar, frappeler ve spesyel içecekler ana ürün kalemlerimizdendir. Bu ürünleri sizlere sağlarken kargo ile ulaştırana kadar dikkat ediyoruz. Mottomuz ;

Ne yaparsan yap:

Doğru zamanda,

Doğru mekanda,

Olabildiğince hızlı,

Kusursuz yap.

Aynı zamanda en büyük avantajımız yeri geldiğinde sizlerin geri bildirimlerine uygun ürünler üretebilecek kapasitede butik firma olarakta çalışabilmemizdir. Yapabileceklerimiz;

  1. 400’ün üzerinde farklı harman çay hazırlayabilmek
  2. Mevsimine göre spesyel ürünler çıkarabilmek
  3. İsteğinize özel yöresel blendlerden oluşan kahveleri kavurmak.
  4. En uygun ambalaj dizaynı. ( Metal teneke kutu, Aliminyum folyo, Kraft çuval )

Işıkkent’i üretim yeri olarak seçmemizin en büyük sebebi, etraftaki işçiliğin daha ucuz olması, hammaddelere ve nakliyat noktalarına daha yakın olmasıdır.

Üretimimiz esnasında aynı zamanda katkı maddelerinede çok dikkat etmekteyiz. Birçok katkı maddesi insan sağlığına zararlıdır. Bu katkı maddelerinin ürün reçeteleri içerisindeki miktarları çok önemlidir. İddia ettiğimiz gibi; sağlıklı ürün, rekabet edebilir fiyat, güvenilir nakliyat birinci önceliğimizdir.

FCN Gıda WhatsApp Chat
Send via WhatsApp